Zestawy prezentowe i B2B

Katalog Prezentowy - do pobrania

 

Szukanie odpowiedniego prezentu bywa stresujące i często przysparza wiele trudności. Podpowiadamy jak sprostać wymaganiom naszych kontrahentów, pracowników i przyjaciół – WINO zawsze jest mile widziane lub zaproszenie na wydarzenie z winem w doborowym towarzystwie z sommelierem, przyjaciółmi czy też gościem specjalnym.

Nasi doradcy mają wiele twórczych rozwiązań łączenia wina z pięknym opakowaniem i słodyczami. Proponujemy także, zaproszenia na różnego rodzaju wydarzenia związane ze Światem Wina, lub poprostu karty upominkowe, aby obadorować kogoś szczególnego.

Od lat zajmujemy się przygotowywaniem zestawów upominkowych dla firm – mamy już 11-letnie doświadczenie.

kontakt:

info@manufakturawina.pl 

 

 

Przykładowe Zestawy Prezentowe
Przedstawione zestawy prezentowe są tylko przykładowymi propozycjami. Zawsze staramy się stworzyć taki pomysł na prezent, aby odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Opracowanie i zamówienia prezentu prosimy kierować na adres e-mailowy: info@manufakturawina.pl
Karta podarunkowa
Kartę podarunkową można zakupić w sklepach Cukierni Sowa w Lublinie oraz w Manufakturze Wina przy ul. Nałęczowskiej 33A.
Voucher, Zaproszenie
Vouchery, zaproszenia przygotowujemy dla Państwa osobiście. Prosimy, aby zamawiać ten upominek drogą e-mailową: info@manufakturawina.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.