Enoturystyka

Podróże z winem

Zapraszamy Państwa do wspólnego odwiedzania z nami regionów winiarskich, winnic związanych z uprawą winorośli oraz miejsc produkcji wina, a także uczestniczenie w imprezach i festynach związanych z tym trunkiem.

Terminy wyjazdów na 2021 rok zamieszczamy poniżej oraz zapraszamy do galerii zdjęć, aby zobaczyć jak już było.

 

Wyjazd do Południowej Afryki
enoturystyka 2020 Afryka Południowa.pdf
pobierz
Południowa Afryka
Zapraszamy na ekskluzywny wyjazd enologiczny do Republiki Południowej Afryki. Wyjazd kierowany jest do osób zainteresowanych światem wina, jedzenia i turystyki. Będziemy zwiedzać winnice ( w tym Cederberg), jeść w doskonałych restauracjach oraz zwiedzać. Szczegóły w załączniku. Wyjazd dojdzie do skutku jeśli zbierze się grupa min.10 osobowa. Planowany termin : 2021 rok (termin może ulec zmianie z uwagi na trwającą pandemię COVID-19) . Cena 2600 Euro od osoby plus bilet lotniczy. kontakt: info@manufakturawina.pl
Hiszpania i Włochy
W 2021 roku mamy zaplanowane kolejne wyprawy enologiczne do Hiszpanii, do regionu Toro oraz do regionu Navarra. Planujemy odwiedzić i nocować w pięknej winnicy Monte la Reina oraz w winnicy Otazu. Zapraszamy do galerii zdjęć, aby zobaczyć jak już było na wyjeździe w październiku 2018 i 2019 r. Również rok 2021, to nasze kolejne plany, aby zawitać do Włoch. Chcemy odwiedzić region Verony i winnicę Cesari oraz region Piemontu i winnicę Gianni Gagliardo.
Winnica Otazu, Hiszpania, D.O. Navarra
00:03:46
Włochy, Winnica Cesari, D.O.C. Valpolicella
00:03:07
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.